Spirella Mbajtese Aksesoresh Tualeti Black SkyLine
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spirella Mbajtese Aksesoresh Tualeti Black SkyLine

Available:Në gjëndje
630 Lek
Image
Secure

Spirella Mbajtese Aksesoresh Tualeti Black SkyLine

 • Mbajtese aksesoresh Spirella, më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

Spirella

Origjina:

Zvicer

Materiali:

-

Forma:

-

Modeli:

Sky Line

Garancia:

24 muaj

 

Përmasat

Gjeresia (në cm):

13 cm

Lartesia (në cm):

10 cm

Thellesia (në cm):

8 cm

Spirella Mbajtese Aksesoresh Tualeti Black SkyLine

 • Mbajtese aksesoresh Spirella, më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka:

Spirella

Origjina:

Zvicer

Materiali:

-

Forma:

-

Modeli:

Sky Line

Garancia:

24 muaj

 

Përmasat

Gjeresia (në cm):

13 cm

Lartesia (në cm):

10 cm

Thellesia (në cm):

8 cm