Spirella Mbajtëse letre tualeti dhe furce kit me tre ngjyra
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spirella Mbajtëse letre tualeti dhe furce kit me tre ngjyra

Available:Në gjëndje
6,900 Lek
Image
Secure
 • Mbajtëse rrotullimi letre tualeti dhe furce
 • Përmasat: rreth 70 X Ø 18.5 cm
 • Materiali: polistiren / Çelik inox
 • Nuk është i sigurt për larjen e enëve
 • Produkt i markës Spirella
 • Mbajtëse rrotullimi letre tualeti dhe furce
 • Përmasat: rreth 70 X Ø 18.5 cm
 • Materiali: polistiren / Çelik inox
 • Nuk është i sigurt për larjen e enëve
 • Produkt i markës Spirella