Salishent dushi GRB Eco
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-46%
Salishent dushi GRB Eco
Salishent dushi GRB Eco

Salishent dushi GRB Eco

Available:Në gjëndje
42,500 Lek 79,900 Lek
Image
Secure
Salishent dushi GRB Eco
 • Salishent nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJK-109600SW

Materiali i jashtem:

Metal krom

Lloji salishentit:

Termostatik

Perfshihet koke dushi:

Po

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Rregullues lartesise:

 PO

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 Vjet

 

Përmasat

Lartesia e kolones (ne cm):

116 cm

Permasat e kokes (ne cm):

25 cm 

Gjatesia tubit (ne cm):

130 cm
Salishent dushi GRB Eco
 • Salishent nga marka e mirënjohur GRB
 • Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një gamë të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Seria:

Jolie 

Kodi:

GRBJK-109600SW

Materiali i jashtem:

Metal krom

Lloji salishentit:

Termostatik

Perfshihet koke dushi:

Po

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Rregullues lartesise:

 PO

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 Vjet

 

Përmasat

Lartesia e kolones (ne cm):

116 cm

Permasat e kokes (ne cm):

25 cm 

Gjatesia tubit (ne cm):

130 cm