Salishent dushi GRB Eco
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-31%
Salishent dushi GRB Eco

Salishent dushi GRB Eco

Available:Në gjëndje
15,600 Lek 22,900 Lek
Image
Secure
Salishent dushi GRB Eco, GRBEPR-10465100XL
 • Salishent dushi GRB Eco, GRBEPR-10465100XL mikser termostatik muri , me dush dore.
 • Teknologji GRB Live, temperaturë konstante, punon me të gjitha llojet e kaldajave.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje me fishek metalik kundër gëlqeres.
 • Kokë metalike anti-calc dhe vetë-kalibruese e certifikuar.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Seria:

Eco

Kodi:

GRBEPR-10465100XL

Materiali i jashtëm:

Metal krom

Përfshihet kokë dushi:

Po

Gjatesia e tubit fleksibël:

170 cm

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Rregullues lartësie:

PO

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 VJET

 

Përmasat

Lartësia (në cm):

77 cm

Gjatësia (në cm):

19 cm

Gjerësia (në cm):

31 cm
Salishent dushi GRB Eco, GRBEPR-10465100XL
 • Salishent dushi GRB Eco, GRBEPR-10465100XL mikser termostatik muri , me dush dore.
 • Teknologji GRB Live, temperaturë konstante, punon me të gjitha llojet e kaldajave.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje me fishek metalik kundër gëlqeres.
 • Kokë metalike anti-calc dhe vetë-kalibruese e certifikuar.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Seria:

Eco

Kodi:

GRBEPR-10465100XL

Materiali i jashtëm:

Metal krom

Përfshihet kokë dushi:

Po

Gjatesia e tubit fleksibël:

170 cm

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Rregullues lartësie:

PO

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës:

EN ISO 3822

Garancia:

5 VJET

 

Përmasat

Lartësia (në cm):

77 cm

Gjatësia (në cm):

19 cm

Gjerësia (në cm):

31 cm