Salishent Dushi GRB Classical
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-29%
Salishent Dushi GRB Classical
Salishent Dushi GRB Classical

Salishent Dushi GRB Classical

Available:Në gjëndje
77,790 Lek 111,100 Lek
Image
Secure

Salishent Dushi GRB Classical 

 • Salishent Dushi GRB Classical produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • Teknologji GRB Live, temperaturë konstante, punon me të gjitha llojet e kaldajave
 • Nuk ka presion minimal, nuk ka nevojë për kalibrim.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë i Salishent Dushi GRB Classical ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Salishent Dushi GRB Classical ka kokë metalike anti-calc dhe vetë-kalibruese e certifikuar Aenor.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Materiali i jashtëm:

Metal krom

Kodi:

GRBCL1866-129199

Gjatësia e tubit fleksibël:

17 cm

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ngjyra:

Bronz Antik

Rregullues lartësisë:

PO

Garancia:

5 VJET

 

Përmasat

Lartësia (në cm):

140-170 cm

Diametri i kokës (në cm):

20cm

Diametri i tubit (në cm):

2.8cm

Salishent Dushi GRB Classical 

 • Salishent Dushi GRB Classical produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar.
 • Teknologji GRB Live, temperaturë konstante, punon me të gjitha llojet e kaldajave
 • Nuk ka presion minimal, nuk ka nevojë për kalibrim.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë i Salishent Dushi GRB Classical ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Salishent Dushi GRB Classical ka kokë metalike anti-calc dhe vetë-kalibruese e certifikuar Aenor.

Informacione teknike

Marka:

GRB

Origjina:

SPANJE

Materiali i jashtëm:

Metal krom

Kodi:

GRBCL1866-129199

Gjatësia e tubit fleksibël:

17 cm

Buton sigurie (38'):

PO

Termostat:

PO

Lidhja me rrjetin:

1/2"

Ngjyra:

Bronz Antik

Rregullues lartësisë:

PO

Garancia:

5 VJET

 

Përmasat

Lartësia (në cm):

140-170 cm

Diametri i kokës (në cm):

20cm

Diametri i tubit (në cm):

2.8cm