Salishent dual Unverdi UNVA-5057288
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Salishent dual Unverdi UNVA-5057288

Available:Në gjëndje
6,300 Lek
Image
Secure
Sistem dushi i dyfishtë, rrëshqitës vertikal.
Fiksohet në mur dhe ka lartësi të rregullueshme.
Doreza e kontrollit të temperaturës është me valvul sigurie për ujë të nxehtë.
Ka sitat e papastërtive.
Me dy koka dushi.
Sistem dushi i dyfishtë, rrëshqitës vertikal. Fiksohet në mur dhe ka lartësi të rregullueshme. Doreza e kontrollit të temperaturës është me valvul sigurie për ujë të nxehtë.
Ka sitat e papastërtive.
Me dy koka dushi.