Prozhektor Led Horoz Regal
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Prozhektor Led Horoz Regal

Available:Në gjëndje
5,800 Lek
Size
Image
Secure

Prozhektor Led Horoz Regal 9/12/18/24/36

HOROZ REGAL
109-001-0009/12/18/24/36
 • Prozhektor Led Horoz Regal, 3000K, 85-265V është projektuar për ndriçimin e rrugëve. 
 • Sipërfaqja e ndriçimit të një prozhektori linear është 12 sq.m. 
 • Bërë nga alumini dhe qelqi. 
 • Shkalla e mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia IP65.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Tensioni: 

85-265 V / 50-60 Hz

Fuqia:

9/12/18/24/36 WATT

Fluksi i ndritshëm:

540/720/1080/1440/2160 lm

Temperatura e ngjyrave:

3000K

Lloji LED:

SMD LED

Jeta mesatare:

50.000 orë

Baza:

-

Shkalla e mbrojtjes

IP 65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Gjeresia

Gjatesia

9 WATT 55 mm

255 mm

12 WATT 55 mm

330 mm

18 WATT 55 mm

1080 mm

24 WATT 55 mm

1440 mm

36 WATT 55 mm

2160 mm

Prozhektor Led Horoz Regal 9/12/18/24/36

HOROZ REGAL
109-001-0009/12/18/24/36
 • Prozhektor Led Horoz Regal, 3000K, 85-265V është projektuar për ndriçimin e rrugëve. 
 • Sipërfaqja e ndriçimit të një prozhektori linear është 12 sq.m. 
 • Bërë nga alumini dhe qelqi. 
 • Shkalla e mbrojtjes nga pluhuri dhe lagështia IP65.


Informacione teknike

Marka

Horoz

Tensioni: 

85-265 V / 50-60 Hz

Fuqia:

9/12/18/24/36 WATT

Fluksi i ndritshëm:

540/720/1080/1440/2160 lm

Temperatura e ngjyrave:

3000K

Lloji LED:

SMD LED

Jeta mesatare:

50.000 orë

Baza:

-

Shkalla e mbrojtjes

IP 65

Garancia

3 vjet

 

Permasat 

Permasat 

Gjeresia

Gjatesia

9 WATT 55 mm

255 mm

12 WATT 55 mm

330 mm

18 WATT 55 mm

1080 mm

24 WATT 55 mm

1440 mm

36 WATT 55 mm

2160 mm