Pompë presioni për sistemin Pure RO ECOSOFT
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pompë presioni për sistemin Pure RO ECOSOFT

Available:Në gjëndje
19,360 Lek
Image
Secure

Pompë presioni për sistemin Pure RO Ecosoft nëse presioni i ujit është i ulët (më pak se 3 bar) ose i paqëndrueshëm.

Në këtë rast, filtri do të funksionojë në mënyrë efektive dhe uji me cilësi ideale do të jetë gjithmonë në kuzhinën tuaj.

Kompleti përmban të gjithë elementët e nevojshëm për lidhje.

Pompë presioni për sistemin Pure RO Ecosoft nëse presioni i ujit është i ulët (më pak se 3 bar) ose i paqëndrueshëm.

Në këtë rast, filtri do të funksionojë në mënyrë efektive dhe uji me cilësi ideale do të jetë gjithmonë në kuzhinën tuaj.

Kompleti përmban të gjithë elementët e nevojshëm për lidhje.