Pllake dushi DianFlex 179-F130
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pllake dushi DianFlex 179-F130

Available:Në gjëndje
8,570 Lek
Image
Secure
Pllake dushi DianFlex DFPD-179-F130 90cm
 • Pllaka e dushit DianFlex 179-F130 , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Kodi

179-F130

Materiali

 Akrilik (teknopolimer strukturor)

Forma

 Gjysem hark

Modeli  

 Mr Plate

Përfshihet pileta

 Jo

Garancia

 12 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

90 cm

Gjerësia

90 cm

Diametri i vrimës

9 cm

Thellësia

9 cm
Pllake dushi DianFlex DFPD-179-F130 90cm
 • Pllaka e dushit DianFlex 179-F130 , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Kodi

179-F130

Materiali

 Akrilik (teknopolimer strukturor)

Forma

 Gjysem hark

Modeli  

 Mr Plate

Përfshihet pileta

 Jo

Garancia

 12 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

90 cm

Gjerësia

90 cm

Diametri i vrimës

9 cm

Thellësia

9 cm