Perde Dushi Watermill Spirella

1,400 Lek
Sale
Perde Dushi Watermill Spirella 17493 Perde Dushi Amanda Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti. Me një dizajn të bukur, të kombinimit perfekt të ngjyrës së bardhë dhe blu. E papërshkueshme duke e bërë rezistente dhe të qëndrueshme ndaj ujit. Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor! Informacione teknike Marka: SPIRELLA Origjina:...

Instock

Përshkrimi

Perde Dushi Watermill Spirella 17493

  • Perde Dushi Amanda Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
  • Me një dizajn të bukur, të kombinimit perfekt të ngjyrës së bardhë dhe blu.
  • E papërshkueshme duke e bërë rezistente dhe të qëndrueshme ndaj ujit.
  • Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

ZVICER

Familja:

WATERMILL

Kodi:

17493

Materiali:

100% Polietileni

Rezistente ndaj ujit:

PO

Mekanizem:

JO

Ngjyra:

Blu/ E bardhe

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

180 cm

Lartesia (ne cm):

200 cm

Artikuj të lidhur