Perde Dushi Campo-Multicol Spirella
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Perde Dushi Campo-Multicol Spirella

Available:Në gjëndje
3,030 Lek
Image
Secure
Perde Dushi Campo-Multicol Spirella 16402
 • Perde Dushi Campo-Multicol Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Me një dizajn të bukur, të kombinimit perfekt me lule shumëngjyrëshe.
 • E papërshkueshme duke e bërë rezistente dhe të qëndrueshme ndaj ujit.
 • Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

ZVICER

Familja:

Campo-Multicol

Kodi:

16402

Materiali:

Tekstil

Rezistente ndaj ujit:

PO

Mekanizem:

JO

Modeli ne perde:

Lule

Ngjyra:

Shumengjyreshe

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

180 cm

Lartesia (ne cm):

200 cm

Perde Dushi Campo-Multicol Spirella 16402
 • Perde Dushi Campo-Multicol Spirella e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Me një dizajn të bukur, të kombinimit perfekt me lule shumëngjyrëshe.
 • E papërshkueshme duke e bërë rezistente dhe të qëndrueshme ndaj ujit.
 • Shtojini tualetit tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka:

SPIRELLA

Origjina:

ZVICER

Familja:

Campo-Multicol

Kodi:

16402

Materiali:

Tekstil

Rezistente ndaj ujit:

PO

Mekanizem:

JO

Modeli ne perde:

Lule

Ngjyra:

Shumengjyreshe

Garancia:

1 Vit


Përmasat

Gjeresia (ne cm):

180 cm

Lartesia (ne cm):

200 cm