Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-47%
Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW

Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW

Available:Në gjëndje
5,200 Lek 9,900 Lek
Image
Secure
Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW
 • Pllafon modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, natyral), lumen 4200. 
 • Ndriçuesi është prej alumini dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79327

Familja:

Salobrena RW

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

-

Lumen:

4600 lm

Fuqia e ndricimit:

34 WATT

Materiali:

Celik/ Plastik

Ngjyra:

E bardhe

Lloji i llambës:

LED 

Klasa e energjisë:

F

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

-

Gjatësia (në mm):

595

Gjerësia (në mm):

595
Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW
 • Pllafon modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Panel LED Eglo 79327 Salobrena RW ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, natyral), lumen 4200. 
 • Ndriçuesi është prej alumini dhe plastike, me ngjyrë të bardhë.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

79327

Familja:

Salobrena RW

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

-

Lumen:

4600 lm

Fuqia e ndricimit:

34 WATT

Materiali:

Celik/ Plastik

Ngjyra:

E bardhe

Lloji i llambës:

LED 

Klasa e energjisë:

F

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

-

Gjatësia (në mm):

595

Gjerësia (në mm):

595