Vaske Calos 2 170x80 NLC2517080OF-A2A
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Vaske Calos 2 170x80 NLC2517080OF-A2A

Available:Në gjëndje
245,000 Lek
Image
Secure

Vaske me hidromasazh Calos 2
Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin.Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në një ambient unik.
Rregulloni rrjedhën e ajrit me programe specifike dhe kënaquni në një moment të paharrueshëm. Gama e sistemeve të mirëqenies së vaskave Novellini - funksione, pajisje dhe opsione - është vërtet e gjerë dhe përshtatet me çdo nevojë.

Informacione Teknike

Marka:

Novellini

Origjina:

Itali 

Hidromasazh:

Whirlpool 

Stili:

Klasik

Forma:

Drejtkendeshe

Ngjyra:

E Bardhe

Ngjyra e panelit:

E bardhe

Funksionet dhe pajisjet:

Dezinfektim , Mbeshtetje te kokes

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Lartesia (ne cm):

58 cm

Gjatesia (ne cm):

170 cm

Gjeresia (ne cm):

80 cm

Thellesia (ne cm):

42.5 cm


Vaske me hidromasazh Calos 2
Imagjinoni një përvojë rigjeneruese 360 ​​°, e aftë për të zgjuar trupin dhe për të rigjallëruar shpirtin.Me vaskën Calos 2 ju i jepni vetes një moment relaksi të pastër dhe i jepni formë hapësirës tuaj në të cilën ngjyrat, luksi dhe format bashkohen në një ambient unik.
Rregulloni rrjedhën e ajrit me programe specifike dhe kënaquni në një moment të paharrueshëm. Gama e sistemeve të mirëqenies së vaskave Novellini - funksione, pajisje dhe opsione - është vërtet e gjerë dhe përshtatet me çdo nevojë.

Informacione Teknike

Marka:

Novellini

Origjina:

Itali 

Hidromasazh:

Whirlpool 

Stili:

Klasik

Forma:

Drejtkendeshe

Ngjyra:

E Bardhe

Ngjyra e panelit:

E bardhe

Funksionet dhe pajisjet:

Dezinfektim , Mbeshtetje te kokes

Garancia:

5 vjet

 

Permasat

Lartesia (ne cm):

58 cm

Gjatesia (ne cm):

170 cm

Gjeresia (ne cm):

80 cm

Thellesia (ne cm):

42.5 cm