Ndriçues tavanor Eglo 99271 FUEVA 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99271 FUEVA 5

Available:Në gjëndje
5,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75353, pjesë e linjës FUEVA 5 .
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë
Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 30
Gjerësia (në mm) 285
Gjatësia (në mm) 285

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 20,5W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75353, pjesë e linjës FUEVA 5 . Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të zezë dhe konturi i tij nga materiali plastikë e bardhë Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 30 Gjerësia (në mm) 285 Gjatësia (në mm) 285
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 20,5W