Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-61%
Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel
Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel

Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 4,900 Lek
Image
Secure
Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel
 • Ndricuesi është prej xhami opal dhe kromi. I përkryer si ndriçim pasqyre.
 • Llampa nuk është e përfshirë.
 • Klasa e energjisë A++ - E

 

Informacione Teknike:

Marka Eglo
Materiali Metal ; Xhami
Ngjyrë E bardhë ; Krom me shkëlqim
Llamba
E14
Numri i llambave 2
Llamba e përfshirë JO
Fuqia
40 W
Lartësia 450 mm 
Gjerësia 95 mm 
Gjatësia 95 mm 
Pesha
1.01 kg
IP20
Tensioni 230 V 
Klasa e mbrojtjes
1
Periudha e garancisë 36 muaj
Ndricues Tualeti Eglo 91793 Damiel
 • Ndricuesi është prej xhami opal dhe kromi. I përkryer si ndriçim pasqyre.
 • Llampa nuk është e përfshirë.
 • Klasa e energjisë A++ - E

 

Informacione Teknike:

Marka Eglo
Materiali Metal ; Xhami
Ngjyrë E bardhë ; Krom me shkëlqim
Llamba E14
Numri i llambave 2
Llamba e përfshirë JO
Fuqia 40 W
Lartësia 450 mm 
Gjerësia 95 mm 
Gjatësia 95 mm 
Pesha 1.01 kg
Shkalla e mbrojtjes (IP) IP20
Tensioni 230 V 
Klasa e mbrojtjes 1
Periudha e garancisë 36 muaj