Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO
 • Ndriçues tokesor statik Eglo. Modeli 98151 pjesë e koleksionit FIUMICINO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98151

Familja:

Fiumicino

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

110

Gjerësia (në mm):

80

Lartesia (në mm):

450
Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO
 • Ndriçues tokesor statik Eglo. Modeli 98151 pjesë e koleksionit FIUMICINO
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
 • Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
 • Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
 • Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98151

Familja:

Fiumicino

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP44

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11.5W

Materiali:

Alumin, Plastik

Ngjyra:

E bardhe , e zeze

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

LED

Montim në kënd:

PO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 


Përmasat 

Gjatësia (në mm):

110

Gjerësia (në mm):

80

Lartesia (në mm):

450