Ndriçues i jashtëm spot Eglo 97397 Viserba
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm spot Eglo 97397 Viserba

Available:Në gjëndje
4,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm spot Eglo 97397 Viserba
 • Ndricues te jashtem Eglo. Modeli 97397.
 • Ndricuesi eshte ne forme spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjine tuaj.
 • Siguron ndricim te pergjithshem ne zona te ndryshme te shtepie suaj.
 • Materiali celik ne ngjyre alumini te bardhe, te zeze.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97397

Familja:

Viserba 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4X5 W

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

Alumin te bardhe, zi 

Numri i llambave:

4

Lloji i llambes:

GU10- LED 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

INCL

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

195

Gjatësia (në mm):

290

Gjerësia (në mm):

290

Ndriçues i jashtëm spot Eglo 97397 Viserba
 • Ndricues te jashtem Eglo. Modeli 97397.
 • Ndricuesi eshte ne forme spoti me ndricim LED dhe efikasitet energjie GU10, i cili kursen energjine tuaj.
 • Siguron ndricim te pergjithshem ne zona te ndryshme te shtepie suaj.
 • Materiali celik ne ngjyre alumini te bardhe, te zeze.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97397

Familja:

Viserba 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

4X5 W

Materiali:

Celik 

Ngjyra:

Alumin te bardhe, zi 

Numri i llambave:

4

Lloji i llambes:

GU10- LED 

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

INCL

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

195

Gjatësia (në mm):

290

Gjerësia (në mm):

290