Ndriçues tavanor Eglo 99265 Fueva 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99265 Fueva 5

Available:Në gjëndje
5,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 99265 Fueva 5
Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme tualet dhe është rezistent ndaj lagështirës.
Me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Diametri (në mm): 285
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 20.5W
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 99265 Fueva 5 Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. I përshtatshëm për ambiente të brendshme tualet dhe është rezistent ndaj lagështirës. Me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Diametri (në mm): 285   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 20.5W