Ndriçues i jashtëm Eglo 99223 Fueva 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 99223 Fueva 5

Available:Në gjëndje
3,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip spot Eglo. Modeli 99223 pjesë e koleksionit Fueva 5
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Diametri (në mm): 210
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X17W
Ndriçues tavanor tip spot Eglo. Modeli 99223 pjesë e koleksionit Fueva 5 Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Diametri (në mm): 210   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP54 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X17W