Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo

Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo

Available:Out of Stock
2,900 Lek 8,500 Lek
Secure
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 95437 Bernedo
 • Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote.
 • Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat argjend dhe e zezë.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 1440.
 • Materiali alumin dhe celik.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95437

Familja

Bernedo

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

5 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe argjend

Numri i llambave

3

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

575

Gjeresia (në mm):

70
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 95437 Bernedo
 • Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote.
 • Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat argjend dhe e zezë.
 • Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 1440.
 • Materiali alumin dhe celik.

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

95437

Familja

Bernedo

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

5 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe argjend

Numri i llambave

3

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

575

Gjeresia (në mm):

70