Ndriçues spot Eglo 94497 Polasso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues spot Eglo 94497 Polasso

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues spot Eglo. Modeli 94497 pjesë e koleksionit Polasso
Ndriçues tavanor spot me dizajn të thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të zezë dhe gold.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
 
Përmasat
Lartësia (në mm): 120
Gjerësia (në mm): 100
Gjatësia (në mm): 100

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia 1X3,3W
Ndriçues spot Eglo. Modeli 94497 pjesë e koleksionit Polasso
Ndriçues tavanor spot me dizajn të thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të zezë dhe gold.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
  Përmasat Lartësia (në mm): 120 Gjerësia (në mm): 100 Gjatësia (në mm): 100

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia 1X3,3W