Spot Tavanor Eglo 93809 Lianello
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-69%
Ndriçues tavanor spot Eglo 93809 Lianello
Ndriçues tavanor spot Eglo 93809 Lianello
Ndricues-tavanor-spot-Eglo-93809-Lianello2

Spot Tavanor Eglo 93809 Lianello

Available:Out of Stock
2,090 Lek 6,900 Lek
Secure
Spot tavanor Eglo. Modeli 93809 pjesë e koleksionit Lianello
Ndriçuesi është në formë shine me 2 spote.
Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat e bardhë, argjend dhe e zezë.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 480.
Materiali alumin dhe celik.
 
Përmasat:
 • Gjerësia (në mm) 120
 • Gjatësia (në mm) 360

Informacione teknike:
 • Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 12V
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20
Spot tavanor Eglo. Modeli 93809 pjesë e koleksionit Lianello Ndriçuesi është në formë shine me 2 spote. Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat e bardhë, argjend dhe e zezë. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 480. Materiali alumin dhe celik.   Përmasat:
 • Gjerësia (në mm) 120
 • Gjatësia (në mm) 360

Informacione teknike:
 • Numri i llambave dhe fuqia: 2X5W
 • Klasa e sigurisë 2
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 12V
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20