Ndriçues tavanor Eglo 97874 Frania
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 97874 Frania

Available:Në gjëndje
2,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 97874 pjesë e linjës Frania
Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 70
Gjerësia (në mm): 280
Gjatësia (në mm): 280
Informacione teknike: 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 10W
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 97874 pjesë e linjës Frania Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 1100 I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 70 Gjerësia (në mm): 280 Gjatësia (në mm): 280 Informacione teknike:  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 10W