Ndriçues tavanor pllafon Eglo 900184 Fueva 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor pllafon Eglo 900184 Fueva 5

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 900184 Fueva 5
I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme.
Materiali celik dhe plastikë, ngjyrë gold.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
Lumen: 2400
Me ngjyrë gold.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 28
Gjerësia (në mm): 285
Gjatësia (në mm): 285
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 1X20.5W 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavanor tip pllafon Eglo. Modeli 900184 Fueva 5 I përshtatshëm për ambiente të brendshme të ndryshme.
Materiali celik dhe plastikë, ngjyrë gold. Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. Lumen: 2400 Me ngjyrë gold.   Përmasat: Lartësia (në mm): 28 Gjerësia (në mm): 285 Gjatësia (në mm): 285   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 1X20.5W  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurisë (mbrojta ndaj lagështirës): IP20