Ndriçues tavanor Eglo 99407 Pescaito
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99407 Pescaito

Available:Në gjëndje
8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor tip spot Eglo. Modeli 99407 Pescaito
Ndriçimi LED( i bardhe), 3000k.
I përshtatshëm për ambiente të jashteme dhe të brendshme.
Me ngjyrë të zezë dhe gold.
Përmasat:
Lartësia (në mm): 65
Diametri (në mm): 380
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 24W
Ndriçues tavanor tip spot Eglo. Modeli 99407 Pescaito Ndriçimi LED( i bardhe), 3000k. I përshtatshëm për ambiente të jashteme dhe të brendshme. Me ngjyrë të zezë dhe gold. Përmasat: Lartësia (në mm): 65 Diametri (në mm): 380   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 24W