Ndriçues tavanor Eglo 99341 Zamudilo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99341 Zamudilo

Available:Në gjëndje
12,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, tip pllafoni. Modeli 99341
Ndriçuesi është i thjeshtë me ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi LED.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.
Në paketim është e përfshirë edhe telekomanda (me bateri AAA; R03P; 1.5V)  për kontrollin e ndriçuesit.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 90
Diametri (në mm): 400
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X16.5W

Ndriçues tavanor Eglo, tip pllafoni. Modeli 99341 Ndriçuesi është i thjeshtë me ngjyrë të bardhë. Ndriçimi LED. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme. Në paketim është e përfshirë edhe telekomanda (me bateri AAA; R03P; 1.5V)  për kontrollin e ndriçuesit.   Përmasat: Lartësia (në mm): 90 Diametri (në mm): 400   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X16.5W