Ndriçues tavanor Eglo 99322 Roncade 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99322 Roncade 1

Available:Në gjëndje
23,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99322 Roncade 1

Dizajn modern me nderthurje të ngjyrave të zezë dhe të bardhë.

Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë) 3000K, 4600 lumen.

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 115

Gjerësia (nëmm): 180

Gjatësia (në mm): 1160

 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X36W


Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 99322 Roncade 1

Dizajn modern me nderthurje të ngjyrave të zezë dhe të bardhë.

Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë) 3000K, 4600 lumen.

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 115

Gjerësia (nëmm): 180

Gjatësia (në mm): 1160

 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X36W