Ndriçues tavanor Eglo 99321 Roncade
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99321 Roncade

Available:Në gjëndje
13,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues  tavanor Eglo. Modeli 99321 Roncade 

Dizajn modern me nderthurje të ngjyrave të zezë dhe të bardhë.

Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë).

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 45

Gjerësia (në mm): 130

Gjatësia (në mm): 650

 

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X21W


Ndriçues  tavanor Eglo. Modeli 99321 Roncade 

Dizajn modern me nderthurje të ngjyrave të zezë dhe të bardhë.

Ndriçimi LED( i bardhë, i ngrohtë).

I përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme.

 

Përmasat:

Lartësia (në mm): 45

Gjerësia (në mm): 130

Gjatësia (në mm): 650

 

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X21W