Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5
Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5
Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5

Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5

4,500 Lek
Sale
Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5 Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99245, pjesë e linjës Fueva 5. Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5 përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë. Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj....

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5

  • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99245, pjesë e linjës Fueva 5.
  • Ndriçues tavanor Eglo 99245 FUEVA 5 përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë.
  • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
  • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99245

Familja:

FUEVA 5

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

20.5 W

Materiali:

çeliku, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

28

Gjerësia (në mm):

285

Gjatësia (në mm):

285

 

Artikuj të lidhur