Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5

Available:Në gjëndje
2,300 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99233, pjesë e linjës Fueva 5.
 • Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5 përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë.
 • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99233

Familja:

FUEVA 5

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

11 W

Materiali:

çeliku, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

28

Diametri (në mm):

160

 

Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 99233, pjesë e linjës Fueva 5.
 • Ndriçues tavanor Eglo 99233 FUEVA 5 përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë.
 • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

99233

Familja:

FUEVA 5

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

11 W

Materiali:

çeliku, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

28

Diametri (në mm):

160