Ndriçues tavanor Eglo 97749 Gerbera 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-41%
Ndriçues tavanor Eglo 97749 Gerbera 2

Ndriçues tavanor Eglo 97749 Gerbera 2

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 20,300 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo 97749 Gerbera 2 

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97749, pjesë e linjës GERBERA.
 • Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë, të argjendtë
  ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të pastër dhe të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
 • Lloji i ndriçuesit është G9-Led.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97749

Familja:

Gerbera 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6 x 3W

Materiali:

Celik/ Qelq 

Ngjyra:

E bardhe,e argjendte

Numri i llambave:

4

Lloji i llampes:

G9-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

90

Diametri (në mm):

780


Ndriçues tavanor Eglo 97749 Gerbera 2 

 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 97749, pjesë e linjës GERBERA.
 • Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të bardhë, të argjendtë
  ndersa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të pastër dhe të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
 • Lloji i ndriçuesit është G9-Led.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

97749

Familja:

Gerbera 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

6 x 3W

Materiali:

Celik/ Qelq 

Ngjyra:

E bardhe,e argjendte

Numri i llambave:

4

Lloji i llampes:

G9-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

90

Diametri (në mm):

780