Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano

Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano

9,900 Lek
28,000 Lek
Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndriçues tavanor Eglo 97525 Torano Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik, me efekt pasqyrë.
  • Me ndriçim LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 510
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

97525

Familja

TORANO

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

5.4 W

Materiali

Celik gri/ Krom gold

Numri i llambave

9

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Gjatesia (në mm):

680

Gjeresia (në mm):

680

Artikuj të lidhur