Ndricues tavanor Eglo 900947 GIANELLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndricues tavanor Eglo 900947 GIANELLA

Available:Në gjëndje
19,000 Lek
Image
Secure

Ndricues i varur Eglo 900947 GIANELLA

 • Ndricues tavanor Eglo 900947 GIANELLA i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndricues Eglo, ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Përbëhet nga material alumini dhe celiku me ndricim LED. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900947

Familja:

GIANELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

38 W

Materiali:

Alumin, çeliku plastike

Ngjyra:

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1200

Gjerësia (në mm):

300

Gjatësia (në cm):

80

Ndricues i varur Eglo 900947 GIANELLA

 • Ndricues tavanor Eglo 900947 GIANELLA i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • Ndricues Eglo, ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
 • Përbëhet nga material alumini dhe celiku me ndricim LED. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

900947

Familja:

GIANELLA

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

38 W

Materiali:

Alumin, çeliku plastike

Ngjyra:

E zezë, e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i llampes:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Shkalla e mbrojtjes;

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1200

Gjerësia (në mm):

300

Gjatësia (në cm):

80