Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena
Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena

Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena

5,900 Lek
18,000 Lek
Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena
  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ndriçues tavanor Eglo 78689 Palena Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
  • Përshtatet lehtësisht në çdo ambient që ju dëshironi.
  • Materiali çelik, me efekt pasqyrë.
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

78689

Familja

TORANO

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

2.5 W

Materiali

Celik gri/ Krom gold

Numri i llambave

9

Lloji i llampes

LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

60

Gjatesia (në mm):

470

Gjeresia (në mm):

470

Artikuj të lidhur