Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S
Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S

Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S

Available:Në gjëndje
5,500 Lek 12,000 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria CALEMAR-S është prej alumini, çeliku dhe plastike ne ngyre te bardhe me efekt kristali . 
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75617

Familja:

CALEMAR-S

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

-

Materiali:

Alumin / Celik

Ngjyra:

 E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomandë:

JO

Bateria:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

69

Gjatësia (në mm):

437

Gjerësia (në mm):

437

Ndricues tavanor Eglo 75617 CALEMAR-S

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria CALEMAR-S është prej alumini, çeliku dhe plastike ne ngyre te bardhe me efekt kristali . 
 • I pajisur me një llambe LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75617

Familja:

CALEMAR-S

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

-

Materiali:

Alumin / Celik

Ngjyra:

 E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomandë:

JO

Bateria:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

69

Gjatësia (në mm):

437

Gjerësia (në mm):

437