Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES
Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES
Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES

Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES

Available:Në gjëndje
11,900 Lek 24,000 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria PALMAVES është prej çeliku të kromuar dhe alumini të krehur.
 • I pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75538

Familja:

PALMAVES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali:

Celik, alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe, alumin i krehur, nikel mat

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Bateri:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

60

Gjerësia (në mm):

415

Gjatësia (në mm):

665

 

Ndricues tavanor Eglo 75538 PALMAVES

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria PALMAVES është prej çeliku të kromuar dhe alumini të krehur.
 • I pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75538

Familja:

PALMAVES

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

28 W

Materiali:

Celik, alumin, plastik

Ngjyra:

E bardhe, alumin i krehur, nikel mat

Numri i llambave

1

Lloji i llampes

Led

Bateri:

PO

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

PO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

60

Gjerësia (në mm):

415

Gjatësia (në mm):

665