Ndricues tavanor Eglo 75501 POGLIOLA
Ndricues tavanor Eglo 75501 POGLIOLA

Ndricues tavanor Eglo 75501 POGLIOLA

1,300 Lek
1,900 Lek
Ndricues tavanor Eglo 75501 POGLIOLA Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ky ndriçues tavanor nga seria POGLIOLA është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike...

Instock

Përshkrimi

Ndricues tavanor Eglo 75501 POGLIOLA

  • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
  • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
  • Ky ndriçues tavanor nga seria POGLIOLA është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
  • I pajisur me një llamba LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
  • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75501

Familja:

POGLIOLA

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

11 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

55

Diametri (në mm):

260 

Artikuj të lidhur