Ndriçues tavanor Eglo 75304 Dakar 6
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-57%
Ndriçues tavanor Eglo 75304 Dakar 6

Ndriçues tavanor Eglo 75304 Dakar 6

Available:Out of Stock
4,700 Lek 11,000 Lek
Secure
Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75304 Dakar 6
Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 4 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse.
Një ndriçues tavani me dizajn klasik.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 320.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 650
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 4X4W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20

Ndriçues tavanor nga Eglo, modeli 75304 Dakar 6 Një ndriçues me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 4 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse. Një ndriçues tavani me dizajn klasik. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 320. Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45
Përmasat: Gjerësia (në mm) 100 Gjatësia (në mm) 650   Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 4X4W Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz

 Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20