Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E
Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E

Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E

Available:Në gjëndje
990 Lek 2,500 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria IDUN-E është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture te bardhe. 
 • I pajisur me një llamba LED (4000K).
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74039

Familja:

IDUN-E

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

18 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

34

Diametri (në mm):

210

Ndricues tavanor Eglo 74039 IDUN-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria IDUN-E është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture te bardhe. 
 • I pajisur me një llamba LED (4000K).
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74039

Familja:

IDUN-E

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

18 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

34

Diametri (në mm):

210