Ndriçues tavanor Eglo 74037 IDUN-E

1,600 Lek
Sale
Ndriçues tavanor Eglo 74037 IDUN-E Ndriçues tavanor Eglo, modeli 74037, pjesë e linjës IDUN-E. Ndriçues tavanor Eglo 74037 IDUN-E përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë. Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj. Lloji i ndriçuesit...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 74037 IDUN-E

  • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 74037, pjesë e linjës IDUN-E.
  • Ndriçues tavanor Eglo 74037 IDUN-E përbëhet nga materiali i çelikut në ngjyrë të zezë dhe xhami i tij është plastikë e bardhë.
  • Ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
  • Lloji i ndriçuesit LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74037 IDUN-E

Familja:

IDUN-E

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit (Watt):

24 W

Materiali:

çeliku, plastike

Ngjyra:

E zezë,e bardhë

Numri i llambave:

1

Lloji i ndricuesit:

LED

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Artikuj të lidhur