Ndricues tavanor Eglo 74036 IDUN-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndricues tavanor Eglo 74036 IDUN-E

Ndricues tavanor Eglo 74036 IDUN-E

Available:Në gjëndje
1,600 Lek 3,500 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo 74036 IDUN-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria IDUN-E është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture te zeze. 
 • I pajisur me një llamba LED (3000K) për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74036

Familja:

IDUN-E

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22.4 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

34

Diametri (në mm):

300

Ndricues tavanor Eglo 74036 IDUN-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria IDUN-E është prej çeliku të kromuar dhe plastike me konture te zeze. 
 • I pajisur me një llamba LED (3000K) për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74036

Familja:

IDUN-E

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

22.4 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E zeze

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet


Përmasat 

Lartësia (në mm):

34

Diametri (në mm):

300