Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E

Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E

Available:Në gjëndje
2,000 Lek 4,500 Lek
Image
Secure

Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria POGLIOLA-E është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
 • Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E është i pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74032

Familja:

POGLIOLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

15 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhë

Kelvin:

3000K

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

310

Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E

 • Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ky ndriçues tavanor nga seria POGLIOLA-E është prej çeliku të bardhë, të kromuar dhe plastike të satinizuar. 
 • Ndricues tavanor Eglo 74032 POGLIOLA-E është i pajisur me një llambë LED për një dritë të ngrohtë të bardhë. 
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74032

Familja:

POGLIOLA-E

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

15 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhë

Kelvin:

3000K

Numri i llambave

1

Lloji i llambës:

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Diametri (në mm):

310