Ndriçues tavanor Eglo 74008 RECISO-E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-50%
Ndriçues tavanor Eglo 74008 RECISO-E

Ndriçues tavanor Eglo 74008 RECISO-E

Available:Në gjëndje
2,500 Lek 5,000 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo 74008 RECISO-E 

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 74008, pjesë e koleksionit RECISO-E .
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material celiku në ngjyrë të zezë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74008

Familja:

RECISO-E 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 x 5W

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave

3

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

Përmasat 

Lartësia (në mm):

85

Diametri (në mm):

140

Ndriçues tavanor Eglo 74008 RECISO-E 

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 74008, pjesë e koleksionit RECISO-E .
 • Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie. 
 • Material celiku në ngjyrë të zezë.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

74008

Familja:

RECISO-E 

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

3 x 5W

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Materiali:

Celiku

Ngjyra:

E zezë

Numri i llambave

3

Lloji i llambës:

GU10

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Telekomande

JO

Bateria

JO

Garancia:

5 vjet

Përmasat 

Lartësia (në mm):

85

Diametri (në mm):

140