Ndriçues tavanor Eglo 62376 Tiberio
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 62376 Tiberio

Available:Në gjëndje
9,300 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor Eglo. Modeli 62376 Tiberio
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Korniza e ndricuesit me ngjyre te bardhe.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 45
Diametri (ne mm): 300
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X9.6W

Ndricues tavanor Eglo. Modeli 62376 Tiberio I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Korniza e ndricuesit me ngjyre te bardhe.
Permasat: Lartesia (ne mm): 45 Diametri (ne mm): 300 Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X9.6W