Ndriçues tavanor Eglo 390176 Paz
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 390176 Paz

Available:Në gjëndje
45,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 390176 Paz
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390176 pjesë e koleksionit Paz.
 • Një dizajn i veçantë dhe modern, i krijuar për të qenë i përshtatshëm me ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi etj.
 • Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik në ngjyrë të zezë, me koka e ndriçuesish ne formë sferike me ngjyrë të bardhë prej xhami opal-mat.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390176 

Familja:

Paz

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40W X 6

Materiali:

Celik i zi / xham opal mat i bardhe

Numri i llambave:

6

Lloji i llampes:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

225

Gjerësia (në mm):

495

Gjatësia (në mm):

775
 
Ndriçues i varur Eglo 390176 Paz
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 390176 pjesë e koleksionit Paz.
 • Një dizajn i veçantë dhe modern, i krijuar për të qenë i përshtatshëm me ambiente të ndryshme të brendshme si dhomë ndenje, gjumi etj.
 • Materiali tepër cilësor dhe rezistent çelik në ngjyrë të zezë, me koka e ndriçuesish ne formë sferike me ngjyrë të bardhë prej xhami opal-mat.
 • Lloji i ndriçuesit E14.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

390176 

Familja:

Paz

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40W X 6

Materiali:

Celik i zi / xham opal mat i bardhe

Numri i llambave:

6

Lloji i llampes:

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

225

Gjerësia (në mm):

495

Gjatësia (në mm):

775