Ndriçues tavanor Eglo 34055 Frantoio 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-65%
Ndriçues tavanor Eglo 34055 Frantoio 1

Ndriçues tavanor Eglo 34055 Frantoio 1

Available:Out of Stock
3,400 Lek 9,900 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34055 Frantoio 1
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1350
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Me ngjyrë të bardhë.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 60
Diametri (në mm): 325
 
Informacione teknike:
Fuqia: 10W
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurise: IP20

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 34055 Frantoio 1 Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë). Lumen: 1350 I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Me ngjyrë të bardhë.   Përmasat: Lartësia (në mm): 60 Diametri (në mm): 325   Informacione teknike: Fuqia: 10W Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz

Shkalla e sigurise: IP20