Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba

Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba

6,100 Lek
15,000 Lek
Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32929 Comba Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 6 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje. Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani klasik...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo 32929 Comba
  • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32929 Comba
  • Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
  • Me 6 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
  • Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë.
  • Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët.
  • Lloji i ndriçuesit EE14-LED-P45

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

32929

Familja

Comba

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

6 W

Materiali / ngjyra

Celik /e zeze dhe argjend

Numri i llambave

6

Lloji i llampes

E14

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Gjatësia (në mm):

1390

Gjeresia (në mm):

100

Artikuj të lidhur