Ndriçues tavanor Eglo 32928 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32928 Comba
Ndriçues tavanor Eglo 32928 Comba

Ndriçues tavanor Eglo 32928 Comba

4,100 Lek
7,400 Lek
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32928 Comba Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj. Me 4 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje. Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 32928 Comba
Një ndriçues modern dhe me cilësi të lartë për shtëpinë tuaj.
Me 4 llamba për ndriçim për t'u përdorur në dhoma gjumi ose dhoma ndenje.
Me një ngjyrë të bardhë dhe argjendi mahnitëse, të prodhuar nga çeliku i cilësisë së lartë. Një ndriçues tavani klasik ideale për dhoma me tavan të ulët.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë) 3000K, lumen 470.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 100
Gjatësia (në mm) 645
 
Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 4X6W
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20

Artikuj të lidhur