Ndriçues tavanor Eglo 22716
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues tavanor Eglo 22716
Ndriçues tavanor Eglo 22716

Ndriçues tavanor Eglo 22716

Available:Në gjëndje
790 Lek 1,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues tavanor Eglo 22716

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 22716
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit qelq saten i bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit GX53-LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

22716

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7 W

Materiali:

Celik, Xham 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GX53-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Pjesa e zgjatur (në mm):

80

Diametri (në mm):

250Ndriçues tavanor Eglo 22716

 • Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 22716
 • Ndriçues klasik i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
 • Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë me pamjen e tij.
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
 • Materiali çelik në ngjyrë të bardh dhe koka e ndriçuesit qelq saten i bardhë.
 • Lloji i ndriçuesit GX53-LED.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

22716

Klasa e sigurisë:

1

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

7 W

Materiali:

Celik, Xham 

Ngjyra:

E bardhe 

Numri i llambave:

1

Lloji i llambes:

GX53-LED

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Pjesa e zgjatur (në mm):

80

Diametri (në mm):

250