Ndriçues Studimi Eglo 98832 VERADAL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Studimi Eglo 98832 VERADAL

Available:Në gjëndje
5,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Studimi Eglo 98832 VERADAL
 • Ndriçues studimi Eglo, modeli 98831, pjesë e linjës VERADAL.
 • Materiali i produktit është prej druri dhe plastike me ngjyrë të bardhë dhe kafe ndersa materiali i xhamit është çeliku me ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98832

Familja:

VERADAL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Druri, plastika

Ngjyra:

E bardhë, kafe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

490

Gjerësia (në mm):

125

Diametri i bazës (në mm):

160
Ndriçues Studimi Eglo 98832 VERADAL
 • Ndriçues studimi Eglo, modeli 98831, pjesë e linjës VERADAL.
 • Materiali i produktit është prej druri dhe plastike me ngjyrë të bardhë dhe kafe ndersa materiali i xhamit është çeliku me ngjyrë të bardhë.
 • Eshtë një model modern i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, etj.
 • Lloji i ndriçuesit është E27.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

98832

Familja:

VERADAL

Klasa e sigurisë:

2

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

40 W

Materiali:

Druri, plastika

Ngjyra:

E bardhë, kafe

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

490

Gjerësia (në mm):

125

Diametri i bazës (në mm):

160